Dátum: 2018 augusztus 22. (szerda) | Menyhért

Korosztály: U12/2.
Időpont: 2018-06-27 10:00
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
Összeállítás: Kádár Amir (kapus), Takó Balázs, Kiss Richárd, Segal Amit, Baráth Olivér, Zagyva Gábor, Barna Roland, Bárdos István, Pankucsi Tamás, Szőke Zsombor
Edzők: Blaumann János
Torna mérkőzései: UTE 1. mérkőzés Puebla
1 VÉGEREDMÉNY 1
Segal Amit
UTE 2. mérkőzés USC
4 VÉGEREDMÉNY 1
Bárdos István, Pankucsi Tamás, Takó Balázs, Kiss Richárd
UTE 3. mérkőzés Atletico
2 VÉGEREDMÉNY 1
Szőke Zsombor, Pankucsi Tamás
Edzői értékelés:

Ezúttal csak négy csapat vett részt az U12 C Bozsik tornán és a nagy meleg a műfüves pályán szemmel láthatóan zavarta a csapatokat, nem volt nagy iram és a játékminőség is csak gyenge közepes volt. Mindhárom mérkőzésen érződött, hogy a mi csapatunkat képzett, jól felkészített játékosok alkotják, azonban ez nem mindig mutatkozott meg a játék képében. Indokolatlanul sietettük a játékot, szinte minden helyzetben indítani akartunk, ziccerpasszokat akartunk adni, sok volt a rossz döntés mezőnyben is. Ennek ellenére mindhárom mérkőzésen fölényben voltunk, de ezúttal a helyzetkihasználás sem volt közel sem tökéletes. A torna abból a szempontból hasznos volt, hogy mindenki sokat volt pályán és több poszton is tudott játszani, az edzéseken tanultakat mérkőzésen alkalmazhatták a játékosok. A szervezőktől ezúttal a kreatívan játszó Segal Amit kapott oklevelet.

A forduló UTE játékosa: Segal Amit

HLSZ-UTE Labdarúgó Akadémia-FTC U17 című gallériából ízelítő